MELAG Otoklavlar - Distile Su Kalitesi | METCO Dental
 

Bir Cihaz Bir ÖzellikMELAG Otoklavlar – Distile Su Kalitesi

26 Kasım 20190

MELAG Otoklav Cihazları – Distile Su Kalitesi Kontrolü Nasıl Yapılır?

Sterilizasyon cihazları uzmanı Alman Melag firması, dünyanın en çok tercih edilen diş hekimliği otoklavlarının üreticisidir. Alman Melag üretimi otoklav cihazları gerek sterilizasyon yetenekleri, gerekse işletim maliyetleri açısından yüksek verimlilik sağlayan, güvenilir, sağlam ve kalıcı ürünlerdir.  Sterilizasyon için sunulan cihazlarımız aşağıdaki gibidir;

 

Tezgah Üstü Otoklavlar

Klinik muayenehane ve dental operasyonlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz Melag 44 B+, Melag Vacuklav 31 B+, Melag Vacuklav 24 B/L+, Melag Vacuklav 23 B+ gibi masaüstü otoklav cihazlarının yanısıra Melag Melaquick 12+ gibi flash otoklav cihazları da bu sayfamızda detaylandırılmıştır.

 

Büyük Hacimli Otoklav Cihazları

Bu sayfamızda, iki kapılı, çift ceket teknolojili, değişik hacimlerde otoklav ve sterilizasyon cihazları yer almaktadır. Melag Cliniclave 45 M, Melag Cliniclave 45, Melag Cliniclave 45 D ve Melag Cliniclave 45 MD, süratleri, ekonomikliği ve kullanım pratiklikleri ile dikkat çeker.

 

Melag Otoklavlarda distile su kalitesinin ne olması gerekir? Otoklavların efektif bir biçimde çalışması için distile su kalitesi çok büyük önem arz eder. Saf su tercih edilmesi gerektiği gibi su iletkenliğinin de az olması diğer bir gerekliliktir. Bu durumu otoklav su kalitesi sensörü ile ölçer. Suyunuzun kalitesini nasıl kontrol edebileceğiniz ile ilgili detaylar için videomuzu izleyebilirsiniz.

Unutmayın, 1991 yılından beri tüm Türkiye’ye diş sağlığı ile ilgili cihaz ve sarf malzemeleri temin edip, satış öncesi ve sonrası her süreçte destek veren Metco Dental, Sterilizasyon Cihazları için de Dünya’nın Bir Numaralı markalarını beğeninize sunar. Özellikle  Melag markalı otoklav cihazlarımız her türlü sterilizasyon ihtiyacınızı garantili ve uygun bir şekilde çözer.

Danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atabilir veya 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Dental Cihaz ve Malzemeler

Cevap yazın

Your email address will not be published. Gerekli olan alanlar * ile işaretlenmiştir.

https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png
https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png

Copyright © 2018 – METCO Dental Istanbul

İncelemekte olduğunuz sayfa ağız ve diş sağlığı profesyonellerinin kullanımı içindir.