Diş Ünitleri | Dental Kompresörler
Dental Cerrahi Cihazlar | Lazer ve Dental Türbinler

Kurumunuzun ve Kliniğinizin İhtiyacı Olan Tüm Cihazlar İçin Metco Dental!

Metco Dental olarak temsil ettiğimiz saygın makalar ile kliniğinizin ihtiyacı olan Diş Ünitinden Lazer cihazına, Kompresörden Dental Türbin ve Başlıklarara kadar geniş ürün yelpazesi ile çözümler sunmaktayız.

Diş Üniti

Dental ünit kategorimizde, 130 yıldan beri gelenek ile yeniliği mükemmel bir uyum ile birleştiren Alman Ritter ürünlerinin yanı sıra sektöründe dijital panoramik ve volumetrik tomografi,  apeks ölçer, endodontik mikromotor gibi birçok cihazın mucidi 100+ yıllık Morita firmasının diş ünitlerini bulabilirsiniz.

Dental Lazer Cihazları

Dental lazerin mucidi Japon Morita, üstün teknolojili Erbium YAG Lazer ile sert doku ve yumuşak doku uygulamaları için mükemmel bir çözüm sunar.

Dental Türbin ve Başlıklar

Dental Türbin ve Başlıklar kategorimizde kablosuz led ışıklı polimerizasyon cihazları ve çeşitli aeratör başlıkları bulabilirsiniz.

Dental Kompresörler

Metco Dental, dünyanın en çok tercih edilen Yağsız Kompresör, Kombine Kompresör ve Cerrahi Aspiratör cihazlarının distribütörüdür. Dental kompresör kategorimizde, 1 ünit kapasiteli yağsız kompresörden, 8 ünit Kapasiteli yağsız kurutuculu kompresörlere, kendinden tanklı mobil cerrahi aspiratörlerden, kombine kompresör ve aspiratörlere kadar bir çok cihazı bulabilirsiniz.

Diğer Cerrahi Cihazlar

Bu kategorimizde yer alan XO markalı Odontosurge cihazlarımız, yumuşak doku cerrahisi için tasarlanmış, tam otomatik güç kontrollü olup kesiyi su moleküllerini patlatarak gerçekleştirir.

Danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atabilir veya 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

İlgili Videolar