Melaseal 100

Paketleme
Cihazı

MELAdest 65

Distile
Su Cihazı

Meladem 53

Yüksek Miktarda Demineralize Su İçin
Ters Osmoz Sistemi

MELAdem 55

Yüksek Miktarda Demineralize Su İçin
Ters Osmoz Sistemi

Melaprint 60

Barkod-Protokol
Yazıcısı

Melaprint 42

Protokol
Yazıcısı

Melacontrol PRO

Helix Testi
Sistemi

Melacontrol

Helix Testi
Sistemi

Meladoc

Dökümantasyon
Sistemi

Melatest 60

İletkenlik
Sensörü

Meladem 40

Distile Su Üreticili Filtre
(İyon Değiştiricili)

Meladem 47

Çevre Dostu
Ters Osmoz Sistemi

Melaseal Pro

Otomatik Paket
Mühürleme Cihazı

Melatrace

Dezenfeksiyon/Sterilizasyon
Süreç Takip Yazılımı

Melaflash Compact

Kart Yazıcı
Okuyucu

Otoklav Standart Tepsi Kaseti

Otoklav İçin
Kullanılan Tepsiler

Melaflash

Çoklu Kart
Okuyucu

Lubrina

4 Başlık Kapasiteli
Yağlama ve Bakım Cihazı

Tamamlayıcı Sterilizasyon Ürünleri

Dezenfeksiyon, sterilizasyon, osmoz cihazları, demineralize su, paketleme cihazları, test ve dokümantasyon sistemleri gibi tamamlayıcı sterilizasyon ürünlerine bu sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz Melag ve Morita markalı olup Metco Dental güvencesiyle sunulmaktadır.

Alman Melag 1951 yılında kurulmuş, o tarihten itibaren 60 farklı ülkeye yüzbinlerce cihaz ihraç etmiştir. Melag firmasının mutlak kalite kontrolü ve yönetimi için birçok üretim ve üretim sonrası test süreçleri mevcuttur. Tüm makineler üretim sonrası stres testine tabi tutulur.

Dijital panoramik ve volumetrik tomografi cihazlarının mucidi 100+ yıllık Morita firması aynı zamanda apeks ölçer ve endodontik mikromotorun da mucididir. Firma 1992 yılında apeks bulucu, 1996 yılında ise apeks buluculu endodontik motoru icat etmiştir. Ayrica 1958 yılında aeretör başlığını, ve 1964 yılında ilk ergonomik uniti geliştirmiştir. Dental lazerin de ilk üreticisi olan Morita, 1967 yılından beri panoramik röntgen ve 1979 yılından beri dijital panoramik röntgen cihazı üretmektedir. Tamamlayıcı Sterilizasyon Ürünleri kategorimizde Morita'nın Başlık Yağlama ve Bakım Cihazını bulabilirsiniz.

Metco Dental 1991 yılında İstanbul’da alanlarında uzman üç girişimci tarafından Türk diş sağlığı sektöründeki profesyonellerin ihtiyac duyduğu cihaz, sarf malzemesi ve teknik destek hizmetlerinin saglanması için kurulmuştur. Morita, Melag, Ritter, XO Care, Davis Schottlander, Ekom gibi önemli dünya markalarının Türkiye distribütörü olan Metco Dental yaygın ve yerel hizmet ağı ile tüm Türkiye’ye; ürün temini (ithalat), satış öncesi ve sonrası destek, projelendirme desteği, lojistik destek, teknik servis hizmeti sunar.

Tezgah Üstü Otoklav Cihazları hakkında bilgi alabilir veya danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atarak ya da 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.