Tamamlayıcı ÜrünlerSun Paket Mühürleme Cihazı

Ergonomik tasarımı ve güvenlik yalıtımı ile steril edilen aletlerin uzun süre saklamasını sağlar.

  • Sun Paket Mühürleme Cihazı
  • Neden Mingtai
  • Teknik Özellikler
  • Dokümanlar
  • Görseller
  • Videolar
  • Fiyat

Sun Paket Mühürleme Cihazı

 

 

Steril edilen aletleri uzun süre saklamak ve daha sonra güvenle kullanmak için sterilizasyon paketlerinin kullanılması önerilir. İşte bu noktada paket kapatma cihazı en büyük yardımcınız olacaktır.

Yüksek kaliteli paslanmaz çelik şık gövdesi ve kolay değişebilen bıçakları ile SUN Paket Mühürleme Cihazı hizmetinizdedir.
Ergonomik tasarımlı, güvenlik yalıtımlı bu cihazın kullanımı da çok kolaydır.  Cihaz ısınınca yandaki kol indirilerek paket mühürlenir ve hareketli bıçak ile kesilir. Ürün, farklı ebatlardaki aletlerin sızdırmazlık gereksinimlerini karşılamak için 5 cm, 7 cm ve 10 cm farklı genişlik özelliklerine sahiptir.

Tıbbi paketler kâğıt ve polipropilen tabakadan oluşur, şerit veya yazı renginin değişimi sterilizasyon işleminin bitimine işaret eder. Sterilize edilmesi gereken aletleri kapalı paketlere koyup ve uzun süre saklayabilirsiniz.

Neden Mingtai

Mingtai Tıbbi Cihazlar

Ningbo Mingtai Tıbbi Cihazlar Co Ltd

Ningbo Mingtai Tıbbi Cihazlar Co Ltd firması Çin’in doğusundaki ünlü bir kent olan Ningbo şehrinde bulunur. 2002 yılında kurulan Mingtai, medikal enstrüman geliştirme, üretim ve ihracatında uzmanlaşmış ileri seviye bir şirkettir.

Özellikle otoklavlar ve sterilizasyon destek ürünleri ile sektöre hizmet vermektedir. ISO-13485 Kalite Yönetim Sistemi kuruludur ve TUV tarafından verilmiş CE sertifikasına sahiptir.

Mingtai’nin 5.000 metrekare alana kurulu fabrikasında yılda 5.000 adetten fazla cihaz üretilip tüm dünyaya ihraç edilmektedir.

Firma kendisini şu ifadelerle tanımlamaktadır:
“Müşteri gerekliliği ile başlamak, müşteri memnuniyeti ile bitirmek” fikrine bağlıyız. Ürettiğimiz otoklavlar ve diğer tıbbi cihazlar mükemmel görünüm, yüksek teknoloji ve rekabetçi fiyat ile dünyada iyi bir üne sahiptir. Mingtai’nin iş hayatında ortağınız ve dostunuz olmasına izin verin.

15 yıldan fazla bir süredir otoklav üretim tecrübesine sahip olan Ningbo Mingtai Medical Instrument, daima ebedi arayışı olan en yeni tıbbi cihazları üretme misyonuyla her zaman önce kalite hedefli ve profesyonellik odaklı bir prensiple çalışmaktadır.

Ningbo Mingtai Tıbbi Cihazlar Co Ltd Ningbo Mingtai Tıbbi Cihazlar Co LtdNingbo Mingtai Tıbbi Cihazlar Co LtdNingbo Mingtai Tıbbi Cihazlar Co Ltd

 

 

Teknik Özellikler

Dokümanlar

Görseller

Videolar

Fiyat