Oops…
Slider with alias Tezgah üstü not found.
Oops…
Slider with alias Tezgah üstü not found.

Masaüstü Dental Sterilizasyon Cihazları
Otoklav Cihazları

Klinik muayenehane ve dental operasyonlarda kullanabileceğiniz masaüstü dental sterilizasyon cihazları aşağıdaki gibidir.

Melag 44 B+

İlk çift ceket teknolojili otoklav olan 22 Litrelik Çift Kazan Teknolojili B Sınıf Melag Vacuklav 44 B+ modeli, özel tasarımlı buhar jeneratörü, ikinci buhar kazanı, güçlü vakum pompası sayesinde kliniğiniz için süper hızlı, yüksek performanslı, üst düzey güvenli sterilizasyon sağlar.

Melag Vacuklav 31 B+

18 Litrelik B Sınıfı Melag Vacuklav 31 B+ her muayenehane ve kliniğinin sterilizasyon gereksinimini hızlı, ekonomik ve güvenli şekilde karşılayan, en çok tercih edilen masaüstü otoklav cihazıdır.

RITTER Dental Otoklav CleanTec CB23

CleanTec serisi otoklavlar fraksiyonlu ön vakum ve son vakum prensibi ile çalışır. Derin etkili vakum, yüksek performanslı çift kademeli vakum pompası ile üretilir. Bitiş aşamasındaki son vakum ile paketlenmiş malzemelerin ve büyük miktardaki gözenekli ürünlerin en iyi şekilde kurutulması sağlanır.

Melag Vacuklav 23 B+

22 Litrelik B Sınıfı Melag Vacuklav 23 B+ her klinik ve polikliniğin sterilizasyon gereksinimini hızlı, ekonomik ve güvenli şekilde karşılayan, çok tercih edilen bir diğer msaüstü otoklav cihazıdır.

SUN-III 23 Litre

SUN-III Dental Otoklav, yoğun çalışan kliniklere uygun kapasiteli, fraksiyonlu ön vakumlu, buhar jeneratörlü, kendinden su tanklı, güvenlik fonksiyonlu, B sınıfı, 23 litre hacimli, tezgah üstü bir medikal otoklav cihazıdır.

SUN-II 18 Litre

SUN-II Dental Otoklav İdeal fiyat/performans oranına sahip, fraksiyonlu ön vakumlu, buhar jeneratörlü, kendinden su tanklı, güvenlik fonksiyonlu, B sınıfı, 18 litre hacimli, tezgah üstü bir dental – medikal otoklav cihazıdır.

Büyük Hacimli Sterilizasyon Cihazları ve fiyatları hakkında bilgi alabilir veya danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atarak ya da 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.