Masa Üstü Dental Sterilizasyon Cihazları | Otoklav | METCO Dental
 

Masaüstü Dental Sterilizasyon Cihazları
Otoklav Cihazları

Klinik muayenehane ve dental operasyonlarda kullanabileceğiniz masaüstü dental sterilizasyon cihazları aşağıdaki gibidir.

Melag 44 B+

İlk çift ceket teknolojili otoklav olan 22 Litrelik Çift Kazan Teknolojili B Sınıf Melag Vacuklav 44 B+ modeli, özel tasarımlı buhar jeneratörü, ikinci buhar kazanı, güçlü vakum pompası sayesinde kliniğiniz için süper hızlı, yüksek performanslı, üst düzey güvenli sterilizasyon sağlar.

Melag Vacuklav 31 B+

18 Litrelik B Sınıfı Melag Vacuklav 31 B+ her muayenehane ve kliniğinin sterilizasyon gereksinimini hızlı, ekonomik ve güvenli şekilde karşılayan, en çok tercih edilen masaüstü otoklav cihazıdır.

Melag Vacuklav 24 B/L+

29 Litrelik B Sınıfı bir Otoklav olan Melag Vacuklav 24 B/L+ 60 cm derinliğindeki kazan yapısı ile endoskopi aletleri gibi uzun enstrumanların sterilizasyon ihtiyacını hızlı ve güvenli bir şekilde karşılayan, özellikle medikal kliniklerin tercih ettiği bir masaüstü otoklav modelidir.

Melag Vacuklav 23 B+

22 Litrelik B Sınıfı Melag Vacuklav 23 B+ her klinik ve polikliniğin sterilizasyon gereksinimini hızlı, ekonomik ve güvenli şekilde karşılayan, çok tercih edilen bir diğer msaüstü otoklav cihazıdır.

Melag Melaquick 12+

1,35 Litrelik Hızlı Mini Otoklav Melag Melaquick 12+ hızlı alet döngüsünün olduğu kliniklerin sterilizasyon gereksinimini çok hızlı bir şekilde karşılayan flash otoklav cihazıdır.

SUN-II 18 Litre

SUN-II Dental Otoklav İdeal fiyat/performans oranına sahip, fraksiyonlu ön vakumlu, buhar jeneratörlü, kendinden su tanklı, güvenlik fonksiyonlu, B sınıfı, 18 litre hacimli, tezgah üstü bir dental – medikal otoklav cihazıdır.

SUN-III 23 Litre

SUN-III Dental Otoklav, yoğun çalışan kliniklere uygun kapasiteli, fraksiyonlu ön vakumlu, buhar jeneratörlü, kendinden su tanklı, güvenlik fonksiyonlu, B sınıfı, 23 litre hacimli, tezgah üstü bir medikal otoklav cihazıdır.

Büyük Hacimli Sterilizasyon Cihazları hakkında bilgi alabilir veya danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atarak ya da 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png
https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png

Copyright © 2018 – METCO Dental Istanbul

İncelemekte olduğunuz sayfa ağız ve diş sağlığı profesyonellerinin kullanımı içindir.