Oops…
Slider with alias Büyük Hacim not found.
Oops…
Slider with alias Büyük Hacim not found.

Büyük Hacimli Sterilizasyon Üniteleri
Otoklav Cihazları

Büyük Hacimli Sterilizasyon Üniteleri kategorimizde iki kapılı, çift ceket teknolojili, değişik hacimlerde otoklav ve sterilizasyon cihazları bulabilirsiniz.

Melag Cliniclave 45 M

200 litrelik, çift ceket teknolojili bir otoklav olan Cliniclave 45 M çok daha az ödeyerek iki kat sterilizasyon kapasitesine sahip olmak isteyenler için ideal bir çözüm olarak dikkat çeker.

Melag Cliniclave 45

105 litre hacimli, çift ceket teknolojili Cliniclave 45 “Büyük buharlı otoklavlar” sınıflandırılmasında yer almakla birlikte, B sınıfı “masaüstü otoklavlar” standartlarında bir sürat, ekonomi ve kullanım pratikliği sunar.

Melag Cliniclave 45 D

İki kapılı, çift ceket teknolojili 105 litrekik bir otoklav cihazı olan Cliniclave 45 D, her iki tarafında da XXL renkli dokunmatik ekranla donatılmıştır. Cliniclave sterilizasyon üniteleri serisindeki bu büyük buhar sterilizatörü, hem tek kapılı hem de çift kapılı modelde bulunan avantajları içermektedir.

Melag Cliniclave 45 MD

200 litrelik, İki kapılı, çift ceket teknolojili bir sterilizasyon ünitesidir. Çalışma süreleri kaydı, mükemmel kurutma sonuçları, entegre dokümantasyon ve onay yazılımı, EN 1717 uygunluğu ve bireysel yükleme konsepti ile çok fonksiyonel bir otoklav cihazıdır.

RITTER Dental Otoklav CleanTec AB80

Ritter CleanTec AB80 modeli otoklav cihazı tezgah üstü otoklavların pratikliği ile büyük hacimli otoklavların kapasitesini bir arada sunan benzersiz bir cihazdır. Derin etkili vakum, yüksek performanslı çift kademeli vakum pompası ile üretilir. Su doldurma, kademeli vakum, ısıtma, sterilizasyon, buhar egzozu ve vakumlu kurutma aşamalarında otomatik proses kontrolü sağlar. En iyi buhar kalitesini sağlamak için dahili buhar jeneratörü ve buhar ayırıcı vardır. Harici bir buhar kaynağı gerekli değildir.

Dezenfeksiyon Cihazları ve fiyatları hakkında bilgi alabilir veya danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atarak ya da 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.