Tamamlayıcı ÜrünlerSun Distile Su Cihazı

  • Neden Sun Distile Su Cihazı
  • Neden Mingtai
  • Teknik Özellikler
  • Dokümanlar
  • Görseller
  • Videolar
  • Fiyat

Neden Sun Distile Su Cihazı

 

Otoklavlar, çalışma ortamı olarak damıtılmış su kullanmalıdır. Arıtılmış su bile çeşitli mineraller içerir, yüksek sıcaklıklarda buharlaşma kalsifikasyona neden olur. Zamanla, kireç birikmesi buhar sızıntısına veya borularda daralmaya neden olabilir, basınç ve sıcaklık sensörlerini olumsuz olarak etkileyebilir. Oluklu ekipmanlar sterilize edilirken küçük borulara ve yataklara aletin performansını etkileyecek şekilde kireç girebilir. İşte bu durum distile su kullanmanın önemini göstermektedir. Klinikler, hastaneler, laboratuvarlar ve diğer durumlarda damıtılmış su kullanılması önerilmektedir ve damıtılmış su üretmenin en iyi yolu da bu cihazlardır. Sadece normal musluk suyunu doldurmanız yeterlidir; sonrasında yüksek kaliteli distile su elde edebilirsiniz. Unutmayın, arıtılmış su distile su değildir!

Neden Mingtai

Mingtai Tıbbi Cihazlar

Ningbo Mingtai Tıbbi Cihazlar Co Ltd

Ningbo Mingtai Tıbbi Cihazlar Co Ltd firması Çin’in doğusundaki ünlü bir kent olan Ningbo şehrinde bulunur. 2002 yılında kurulan Mingtai, medikal enstrüman geliştirme, üretim ve ihracatında uzmanlaşmış ileri seviye bir şirkettir.

Özellikle otoklavlar ve sterilizasyon destek ürünleri ile sektöre hizmet vermektedir. ISO-13485 Kalite Yönetim Sistemi kuruludur ve TUV tarafından verilmiş CE sertifikasına sahiptir.

Mingtai’nin 5.000 metrekare alana kurulu fabrikasında yılda 5.000 adetten fazla cihaz üretilip tüm dünyaya ihraç edilmektedir.

Firma kendisini şu ifadelerle tanımlamaktadır:
“Müşteri gerekliliği ile başlamak, müşteri memnuniyeti ile bitirmek” fikrine bağlıyız. Ürettiğimiz otoklavlar ve diğer tıbbi cihazlar mükemmel görünüm, yüksek teknoloji ve rekabetçi fiyat ile dünyada iyi bir üne sahiptir. Mingtai’nin iş hayatında ortağınız ve dostunuz olmasına izin verin.

15 yıldan fazla bir süredir otoklav üretim tecrübesine sahip olan Ningbo Mingtai Medical Instrument, daima ebedi arayışı olan en yeni tıbbi cihazları üretme misyonuyla her zaman önce kalite hedefli ve profesyonellik odaklı bir prensiple çalışmaktadır.

Ningbo Mingtai Tıbbi Cihazlar Co Ltd Ningbo Mingtai Tıbbi Cihazlar Co LtdNingbo Mingtai Tıbbi Cihazlar Co LtdNingbo Mingtai Tıbbi Cihazlar Co Ltd

 

 

Teknik Özellikler

Dokümanlar

Görseller

Videolar

Fiyat

https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png
https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png

Copyright © 2018 – METCO Dental Istanbul

İncelemekte olduğunuz sayfa ağız ve diş sağlığı profesyonellerinin kullanımı içindir.