Periapikal Röntgen Cihazları ve Tamamlayıcı Ürünler | METCO Dental
 

Periapikal Röntgen Cihazları
ve Tamamlayıcı Ürünler

Periapikal Röntgen Cihazları ve Tamamlayıcı Ürünler kategorimizde röntgen cihazlarının yanı sıra RVG ve Fosfor Plak cihazlarını bulabilirsiniz.

Periapikal Röntgen
Cihazları

MORITA Veraview IX Duvara Monte Periapikal Röntgen Cihazı tıpkı panoramik ve tomografi serisi diğer Morita cihazları gibi yüksek tüp gücü ve kolay kullanımı ile öne çıkar. MORITA Veraview IX Type R Koltuklu Periapikal Röntgen Cihazı ise Merkezi radyoloji ünitesi bulunan tüm diş hastaneleri ve ağız diş sağlığı merkezleri için idealdir.

RVG
Cihazları

HAMAMATSU Mediadent RVG Direkt USB Bağlantılı RVG Röntgen Cihazı dijital görüntülemedeki en yeni teknolojiyi sunar. Yenilikçi, esnek kablolu, direk usb girişli, CMOS CsI sintilatörlü üst düzey görüntü elde edebilen bir sensördür.

Fosfor Plak
Cihazları

Amerikalı Air Techniques tarafından üretilen çift hazneli fosfor plak tarayıcı Scan X Duo yüksek çözünürlüklü periapikal görüntü sunan bir sistemdir. Eşzamanlı çalışan iki adet lazer tarama haznesi ile aynı anda iki fosfor plağın birden taramasını yapabine cihaz yoğun çekim yapan klinikler için idealdir.

2 Boyutlu Panaromik Röntgen Cihazları hakkında bilgi alabilir veya danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atarak ya da 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png
https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png

Copyright © 2018 – METCO Dental Istanbul

İncelemekte olduğunuz sayfa ağız ve diş sağlığı profesyonellerinin kullanımı içindir.