Periapikal Röntgen Cihazları
ve Tamamlayıcı Ürünler

Periapikal Röntgen Cihazları ve Tamamlayıcı Ürünler kategorimizde röntgen cihazlarının yanı sıra RVG ve Fosfor Plak cihazlarını bulabilirsiniz.

Periapikal Röntgen
Cihazları

MORITA Veraview IX Duvara Monte Periapikal Röntgen Cihazı tıpkı panoramik ve tomografi serisi diğer Morita cihazları gibi yüksek tüp gücü ve kolay kullanımı ile öne çıkar. MORITA Veraview IX Type R Koltuklu Periapikal Röntgen Cihazı ise Merkezi radyoloji ünitesi bulunan tüm diş hastaneleri ve ağız diş sağlığı merkezleri için idealdir.

RVG
Cihazları

HAMAMATSU Mediadent RVG Direkt USB Bağlantılı RVG Röntgen Cihazı dijital görüntülemedeki en yeni teknolojiyi sunar. Yenilikçi, esnek kablolu, direk usb girişli, CMOS CsI sintilatörlü üst düzey görüntü elde edebilen bir sensördür.

Fosfor Plak
Cihazları

Amerikalı Air Techniques tarafından üretilen çift hazneli fosfor plak tarayıcı Scan X Duo yüksek çözünürlüklü periapikal görüntü sunan bir sistemdir. Eşzamanlı çalışan iki adet lazer tarama haznesi ile aynı anda iki fosfor plağın birden taramasını yapabine cihaz yoğun çekim yapan klinikler için idealdir.

AIRTECHNIQUES Scan X Duo- Çift Tarayıcılı Fosfor Plak Cihazı

Amerikalı Air Techniques tarafından üretilen çift hazneli fosfor plak tarayıcı Scan X Duo yüksek çözünürlüklü periapikal görüntü sunan bir sistemdir. Cihaz eş zamanlı çalışan iki adet lazer tarama haznesi ile aynı anda iki fosfor plağın birden taramasını yapar ve yoğun çekim yapan klinikler için idealdir. Network tipi görüntüleme yazılımı ile sunulur. Ekstraoral görüntüleme cihazlarınızla uyumlu kullanabilirsiniz. Ayrıca milimetrede 22 çift çizgiye varan tarama kalitesi ile emsalsiz dijital berraklık sunar.

AIRTECHNIQUES ScanX Edge- Fosfor Plak Tarayıcı

ScanX Edge Amerikan Air Techniques firmasının son teknoloji ile geliştirdiği yeni fosfor plak tarayıcısıdır. Kompakt yapısı, yüksek çözünürlüğü ve pratik kullanımı ile kliniklerin yeni gözdesi olacak bir görüntüleme sistemidir. ScanX Edge 0, 1 ve 2 ebatlarındaki RFID teknolojili intraoral fosfor plakları dijitalleştirebilir. Network tipi görüntüleme yazılımı ile sunulur. Ekstraoral görüntüleme cihazlarınızla uyumlu kullanabilirsiniz. RFID IDX PSP teknolojisine sahiptir.

APPLE Dental Ağız içi Kamera ve Monitör Seti

Ağız içi Kamera ve Monitör Seti, ağızda farklı açıları görüntülemek için inanılmaz bir teşhis aracıdır. Kamera size, olası tüm durumlara veya ortaya çıkabilecek sorunlara daha yakından bakabilmeniz için tüm ağzı bir monitörde görüntüleme olanağı sağlar. Ek olarak, hasta sizin gördüğünüzle aynı görüntüleri ilk elden görebilme yeteneğine sahip olacaktır. Ayrıca elde edilen dijital görüntüler vaka takibi veya sigorta ve benzeri işlemlerde prosedür kabulü için de iyi birer yardımcı olacaktır.

HAMAMATSU Mediadent RVG Direkt USB Bağlantılı RVG Röntgen Cihazı

HAMAMATSU Mediadent RVG Direkt USB Bağlantılı RVG Röntgen Cihazı dijital görüntülemedeki en yeni teknolojiyi sunar. Yenilikçi, esnek kablolu, direk usb girişli, CMOS CsI sintilatörlü üst düzey görüntü elde edebilen bir sensördür. Ayrıca sensörün yuvarlatılmış köşeleri hastalar için konforludur, rahatsızlık vermez. Ekstra yalıtımlı dış yüzey kaplaması sayesinde sağlam ve uzun ömürlüdür. İlave bir data kutusu, güç kablosu ve bağlantısı gerektirmez, kurulması çok kolaydır.

MORITA Veraview iX Duvara Monte Periapikal Röntgen Cihazı

MORITA Veraview iX, dental radyoloji cihazları uzmanı Japon Morita’nın geliştirdiği yeni nesil periapikal röntgen cihazı ile artık intra-oral görüntüleme ihtiyaçlarınız da Morita kalitesi ile karşılanacak. Veraview iX tıpkı panoramik ve tomografi serisi diğer Morita cihazları gibi yüksek tüp gücü ve kolay kullanımı ile öne çıkmaktadır. Hafif tüpü ve kısa kon yapısı sayesinde kolayca konumlandırılabilir. Kaliteli mekanik eklemleri ve kolları fazla kuvvet uygulamadan rahatlıkla hareket ettirilip ayarlanabilir.

MORITA Veraview iX Koltuklu Periapikal Röntgen Cihazı (Type R)

Veraview iX koltuklu periapikal röntgen cihazı tıpkı panoramik ve tomografi serisi diğer Morita cihazları gibi yüksek tüp gücü ve kolay kullanımı ile öne çıkmaktadır. Merkezi radyoloji ünitesi bulunan tüm diş hastaneleri ve ağız diş sağlığı merkezleri için idealdir. Sabitleme gerektirmez, istediğiniz yere kurabilir, gerekirse kolaylıkla yerini değiştirebilirsiniz. Merkezi radyoloji ünitesi bulunan çoklu ortamlara uygun olmasının yanında diş ünitesinin muayenehanenin ortasında olduğu mekanlar, seperatör ile bölünmüş klinikler ve alçıpan panelli odalar gibi duvara cihaz monte edilemeyen yerler için de ideal bir tasarımdır.

Ritter Leadex 70 DC Duvara Monte Periapikal Röntgen Cihazı

Leadex 70, modern diş hekimliğinde tüm intraoral dental radyoloji ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Klinik odasındaki uygun bir duvara konumlandırabileceğiniz Leadex 70 DC duvara monte modeli, mükemmel periapikal x-ışını görüntüsü elde etmek için hızlı ve güvenli bir çözümdür. Periapikal röntgenleri tekerlekli veya duvara monte olarak tercih edilebilir. Standart filmler ve dijital röntgen sensörleriyle uyumludur, keskin ve yüksek kontrastlı görüntüleri cazip bir fiyata garanti eder. Kontrol ünitesi kullanımı kolay ve sezgiseldir.

Ritter Leadex 70 DC Tekerlekli Mobil Periapikal Röntgen Cihazı

Tekerlekli ayakları sayesinde mobil olarak kullanabileceğiniz Leadex 70 DC Mobil, mükemmel periapikal x-ışını görüntüsü elde etmek için hızlı ve güvenli bir çözümdür. ekerlekli mobil model doğrudan tedavi odasına taşınabilir. Duvara monte model ise tedavi odasındaki duvar veya sütuna monte edilebilir. Röntgen işlemi kontrol paneli veya birlikte verilen uzaktan kumanda ünitesi aracılığıyla gerçekleştirilir.

2 Boyutlu Panaromik Röntgen Cihazları ve fiyatları hakkında bilgi alabilir veya danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atarak ya da 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.