2 Boyutlu Panoramik Röntgen Cihazları | METCO Dental
 

Panoramik Röntgen
Cihazları

Dünyanın en çok tercih edilen dental radyoloji cihazları olan Japon Morita panoramik röntgen cihazları, en az dozla en yüksek kalitede görüntü veren, hızlı dijital mekatronik* dental görüntüleme ürünleridir.

Bir muayenehanede hastanın tüm çenesini görüntülemek ve ilk teşhisi koymak için olması gereken en temel cihaz panoramik diş röntgenidir. Morita dijital röntgen görüntülerini istediğiniz netlikte ayarlayabilir, üzerinde ölçüm ve planlamalar yapabilirsiniz.

Dijital panoramik görsellerini implant planlamasında ve diş tedavisinin her aşamasında kullanabilirsiniz.

Unutmayın, üretildiği günden beri dünyada diş hekimlerinin en çok tercih ettiği röntgen cihazı olan Morita IC5 HD, yalnızca panoramik röntgen ihtiyacı olan klinikler için hızlı ve ekonomik bir çözümdür.

Panoramik-Sefalometrik Röntgen
Cihazları

Sefalometrik röntgen de çekmek isteyen çoklu klinikler, görüntüleme merkezleri, ortodontistler için Morita 2DCP sefalometrik panoramik röntgen cihazı önerilir. Tarama tekniği ile son derece düşük doz uygularayak sefalometrik röntgen çeken 2DCP cihazları yüksek performans ve fonksiyonellği ile çok yönlü ihtiyaçları karşılamaktadır.

Dijital görüntüleme cihazı kullanarak kliniğinizdeki tüm bilgisayarlardan ortak veritabanındaki görüntülere ulaşabilir ve verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Unutmayın, 2D CP Diş hekimliği radyolojisinde en yüksek teknolojiye, en gelişmiş ve benzersiz patentli özelliklere sahip 2 boyutlu bir görüntüleme cihazıdır. Yüksek dayanıklılık ve yüksek performansı ile de öne çıkan cihaz hakkında ilgili sayfamızda daha ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

* Hem mekanik hem de elektronik olan yapay zeka kullanan yüksek teknoloji ürünü cihazlar.

3 Boyutlu Dental Tomografi Cihazları hakkında bilgi alabilir veya danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atarak ya da 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png
https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png

Copyright © 2018 – METCO Dental Istanbul

İncelemekte olduğunuz sayfa ağız ve diş sağlığı profesyonellerinin kullanımı içindir.