Dental Türbin ve Başlıklar | METCO Dental
 

Dental Türbin ve Başlıklar

Dental Türbin ve Başlıklar kategorimizde kablosuz led ışıklı polimerizasyon cihazları ve çeşitli aeratör başlıkları bulabilirsiniz.

Twin Power Türbin Tork

Twin Power Türbin Aeratörün mucidi Japon Morita’nın son modeli olup patentli bir rotor tasarımına sahiptir. Bu benzersiz rotor tasarımında türbin kanalına giren basınçlı hava ile dönen çarklar normal bir rotordakinden farklı olarak 1 yerine 3 hava oluğu ile kesintisiz beslenir ve bu sayede tork stabil kalır.

Twin Power Türbin Mini

Twin Power Dental Türbin gibi Çift Çark Teknolojisi ile %40 daha fazla tork sağlar; özel tork arttırıcı kartuş sistemi ile birincil oluktan gelen hava üç ayrı tüpten geçerek ilk çarkı çevirir ve geri çıkan hava ikincil oluklar tarafından ikinci çarka sürülüp; turbo besleyici etki yaratır ve bu sayede daha keskin bir hız kontrolü ve daha güçlü bir tork elde edilir.

Twin Power Ultra Mini Türbin
(Ultra Mini Model)

Twin Power Türbin ve Twin Power Türbin Mini gibi rotorda normalden farklı olarak 1 yerine 2 çark vardır ve bu çarklar üzerinde turbo kanatlar dahil 8 yerine toplam 40 adet kanat bulunur. Bu dental türbin sistemi sayesinde aynı zamanda birim havadan %40 daha fazla güç elde edebilirsiniz veya aynı işi %40 daha az zamanda yapabilirsiniz. Özellikle yoğun protetik tedavi yapan hekimler için yüksek performans ve hastaları için de konforlu diş kesimi imkanı sunar.

Pencure Kablosuz Led Işınlı Dolgu Cihazı

Pencure Kablosuz Led Işınlı Dolgu Cihazı, yeni nesil asperik lens ile mutlak polimerizasyon sağlar!

Dental Kompresörler hakkında bilgi alabilir veya danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atarak ya da 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png
https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png

Copyright © 2018 – METCO Dental Istanbul

İncelemekte olduğunuz sayfa ağız ve diş sağlığı profesyonellerinin kullanımı içindir.