Oops…
Slider with alias Kompresör not found.
Oops…
Slider with alias Kompresör not found.

Yağsız Kompresör – Kombine Kompresör – Cerrahi Aspiratör

Metco Dental, dünyanın en çok tercih edilen Yağsız Kompresör, Kombine Kompresör ve Cerrahi Aspiratör cihazlarının distribütörüdür. 25 yılı aşkın üretim tecrübesine sahip Ekom markalı ürünlerimiz tüm standart ve direktiflere uygundur. Dayanıklı, yüksek performanslı ve uzun ömürlü kompresör ve aspiratörlerimiz aşağıda detaylandırılmıştır.

Ekom DK 50 PLUS – Bir Ünit Kapasiteli Yağsız Kompresör

DK50 PLUS 25 lt. tank kapasiteli bir yağsız kompresördür. 1 ünit için tek silindirli kompresöre (Kabin veya kurutucu opsiyonlu) sahiptir. Dental ünitlerin işletiminde kullanılan temiz, sıkıştırılmış ve yağsız basınçlı hava kaynağıdır. Yağsız kompresörle üretilen hava son derece temizdir, diş hekiminin çalışma kalitesini artırır ve çalışma ortamını yağ ve yağa yapışan maddelerle kirletmez.

Ekom DK50 2V – İki Ünit Kapasiteli Yağsız Kompresör

2 ünit için 25 lt tank kapasiteli bir yağsız kompresördür. Tıpkı DK 50 Plus gibi DK50 2V modelinin S kabinli versiyonu (Silent), gürültüyü geçirmeyen ve kliniğin doğal bir parçası gibi muayenehanenin herhangi bir yerine yerleştirilebilen bir kutu içindedir.

Ekom DK50 2x2V/110/M – Dört Ünit Kapasiteli Yağsız Kurutuculu Kompresör

Yağsız üretilen hava, membrane kurutucu sayesinde aynı zamanda kurutularak verildiği için daha hijyenik ve unit / enstrümanlar için daha güvenlidir.

Ekom DK50 2x4VR/110/M -Sekiz Ünit Kapasiteli Kurutuculu Yağsız Kompresör

8 ünit için 110 lt tank kapasiteli yağsız çift kurutuculu kompresör 2 adet 4 silindirli yağsız bir kompresördür. Dakikada 490 litre hava kapasitesi vardır. Dental ünit ve aletlerin işletiminde kullanılan temiz, sıkıştırılmış, kuru ve yağsız hava kaynağıdır. Membrane kurutucu sayesinde tamamen nemsiz kuru bir hava verir.

Ekom DK50 3X4 VR/M – 12 Ünitlik Kompresör

12 ünit kapasiteli, yağsız, kurutuculu merkezi kompresörün, 290 litrelik hava tankı vardır. Yağsız kompresörle üretilen hava son derece temizdir, diş hekiminin çalışma kalitesini artırır ve çalışma ortamını yağ ve yağa yapışan maddelerle kirletmez.

Ekom DK50 6X4 VRT/M – 24 Ünitlik Kompresör

24 ünit kapasiteli, yağsız, özel filtrasyonlu kurutucu üniteli DK50 6X4 VRT/M, 500 litrelik hava tankı bulunur. Motorlardan biri devre dışı kalsa bile diğerler çalışmaya devam eder

Ekom DK50 9×4 VRT/M – 36 Ünitlik Kompresör

Özel filtrasyonlu yağsız kurutucu ünitesi ve 500 litrelik hava tankı bulunan DK50 9×4 VRT/M, 36 ünit kapasitelidir. Ses izolasyonu sağlayan kabiniyle, ayrıca filtrasyon ünitelerine sahiptir.

Rıtter Excom Hybrid Yaş Tip Cerrahi Aspiratör – Bir ila Altı Ünit Kapasiteli Merkezi Cerrahi Aspiratör

Entegre hava-su ayırma özelliğine sahip yenilikçi tek veya altı ünite kadar modelleri olan yarı ıslak emiş sistemine sahiptir. EXCOM hybrit, aspirasyon kanülünde sağladığı yüksek emiş gücü ile hem cerrahi aspirasyon hem de saliva emiş ihtiyacınızı karşılar.

Tamamlayıcı Sterilizasyon ÜrünleriEkom Aspina Mobil Cerrahi Aspiratör

Kendinden Tanklı Mobil Cerrahi Aspiratör ve Tükürük Emici olarak diş hekiminin cerrahi becerilerini genişleten ve iş ergonomisinde artış sağlayan mobil bir alettir. Klinikte merkezi cerrahi aspiratörün olmadığı durumlarda çok kullanışlıdır. Ünit ile herhangi bir altyapı bağlantısı gerektirmez. Özellile drenaj sisteminin olmadığı yerlerde kullanılır.

Diş Ünitleri hakkında bilgi alabilir veya danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atarak ya da 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.