Dünyanın En İyi Diş Üniti Markaları
Modern Dental Ünit Modelleri

Sayfamızda, diş sağlığı profesyonelleri için dünyanın en iyi diş üniti markaları ve en modern dental ünit modellerini bulabilirsiniz. Ürünlerimiz Morita ve Ritter markalı olup Metco Dental güvencesiyle sunulmaktadır. 100+ yıllık Morita firması, dental lazer, dijital panoramik ve volumetrik tomografi cihazları, apeks buluculu endodontik motor gibi dental cihazların mucididir. Ritter, kalite, teknoloji ve konforu ön plana çıkartan tipik bir Alman firması olarak 1887 yılından beri dental ünitler üretmektedir

APPLE Dental M Serisi Diş Üniti

APPLE Dental M Serisi Diş Üniti,  kalite ve ekonomisiyle her ölçekteki diş kliniği için uygundur. CE sertifakalı, ISO belgeli, FDA onaylı bu ünit, kaliteye olduğu kadar estetiğe de önem veren klinikler için tasarlanmış olup son derece şık ve zariftir. Cihazların koltuk döşemesine uyumlu dış aksam ile kliniğinize ayrı bir estetik kazandırır. Elektro-mekanik olarak tasarlanmış olan dental ünit, senkronize hareketli elektrikli koltuğu, çok fonksiyonel ayak pedalı, hazır aspirasyon sistemi, ve mikromotordan türbine, kavitrondan ışınlı dolguya kadar bir kliniğin ihtiyacı olan tüm temel enstrümanlar ile donatılmıştır. Yoğun çalışmaya uygun dayanıklı yapısı ve kullanılan donanım kalitesi en profesyonel kullanıcıları bile memnun edecek niteliktedir.

RITTER Ultimate Comfort Smart Dental Ünit

Ritter Ultimate Comfort Smart her ölçekte diş kliniği için etkili, tam fonksiyonlu ve ekonomik bir diş ünitidir. Ritter Ünitleri hem hasta koltuğu fonksiyonları hem de tedavi ünitesi ile diş hekimlerine gerçekten konforlu bir çalışma olanağı sunar. Senkronize hareketli hasta koltuğu elektrik motorludur. Ergonomik olarak ayarlanmış koltuk yüksekliği kolayca erişime olanak sağlar. Su ünitesinde kendinden temiz su tedarik sistemi vardır. Çok fonksiyonlu ayak pedalı ile sistemin kontrolü çok kolaydır ve iş akışı mükemmel bir şekilde desteklenir. Üstelik sistemde koltuk pozisyon hafızaları ve otomatik reflektör açma/kapama fonksiyonları vardır.

APPLE Dental AP-021 Katlanır Koltuklu Diş Üniti

APPLE Dental AP-021 Katlanır Koltuklu Diş Ünitinin, en belirgin özelliği ayak ucundaki iki ilave eklem sayesinde koltuğunun tamamen katlanabilmesidir. Bu sayede tedavi başlangıcında hastanın dik olarak oturur bir şekilde koltuğa yerleştirilebilmesi mümkün olur, bu da hekim-hasta diyaloğu açısından farklı bir yaklaşım getirir. Çok fonksiyonlu ayak pedalı ve yüksek aydınlatma gücü olan özel reflektörü sayesinde operasyonlarda kullanılabilecek bir ünitedir.

APPLE Dental A-010 Diş Üniti

APPLE Dental A-010 Diş Üniti, kliniklerin aradığı hem ekonomik hem de donanımlı ünit ihtiyacını karşılayan bir üründür. Ünite az yer kaplar ve estetik bir tasarıma sahiptir. Bağımsız hareket eden asistan tablası, enstrüman tutucu, hekim paneli, reflektör kolları ve kreşuar sayesinde her durum için ideal çalışma alanı oluşturulur. Askılı enstruman panelinde bulunan geniş tepsi platformu son derece rahat bir kullanım alanı sağlayarak asistanlı veya tek başına çalışan hekimlerin işini kolaylaştırır. Koltuğun asistan tarafı da geniş ve kullanışlıdır. Ayrıca döşemenin çok geniş bir renk seçeneği vardır.

APPLE Dental AP-026 Diş Üniti

Apple Dental Ünit AP-026 Diş Üniti, yumuşak mikro fiber döşemeli koltuğu ve fonksiyonel kontrol paneli ile öne çıkan son derece estetik ve pratik bir diş ünitidir. AP- 026 sezgisel kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Akıllı dokunmatik kontrol paneli 3 farklı kullanıcı hekim için hafıza seçeneği sunar, bu sayede 9 farklı çalışma konumu programlanabilir. Ayrıca koltuk emniyet sistemi ile donatılmıştır, koltuğun arkası inmeyi durdurabilecek bir cisme çarptığında otomatik olarak durarak zamanında koruma sağlar. Bağımsız hareket eden asistan tablası, hekim paneli, reflektör kolları ve kreşuar sayesinde her durum için ideal çalışma alanı oluşturulur.

APPLE Dental AP-025 Integral Diş Üniti

Apple Dental AP-025 Integral Diş Üniti, kliniğininizin hem kalite hem de estetik ihtiyaçlarını karşılar. En belirgin özelliği solak hekimlere de hitap edebilmek için çift yönlü çalışmayı destekleyen tasarımıdır. Yani AP-025 hem sağ hem de sol taraftan çalışmaya imkan veren bir ünittir. Enstrüman modülü, kreşuar bloğu ve reklektör kolu koltuk etrafında 180 derece dönerek diğer tarafa geçirilir. Böylece sol elini kullanan veya sol taraftan çalışmak isteyen hekimler de üniti rahatça kullanabilir. Klinikte sağ elini kullanan hekimler varsa bu sefer tekrar kolayca diğer taraf döndürülebilir.

APPLE Dental A-002 Diş Üniti

APPLE Dental A-002 Diş Üniti, sağlam, estetik, dayanıklı ve cazip fiyatıyla her ölçekte diş kliniği için ideal çözüm sunar. Elektro-mekanik olarak tasarlanmış olan dental ünit, senkronize hareketli elektrikli koltuğu, çok fonksiyonel ayak pedalı, hazır aspirasyon sistemi, ve mikro motordan türbine, kavitrondan ışınlı dolguya kadar bir kliniğin ihtiyacı olan tüm temel enstrümanları bünyesinde barındırır.

Dental Ünit fiyatları hakkında bilgi almak veya farklı bir konu danışmak için metco@metcodental.com adresine mail atabilir ya da 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz..

https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png
https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png

Copyright © 2018 – METCO Dental Istanbul

İncelemekte olduğunuz sayfa ağız ve diş sağlığı profesyonellerinin kullanımı içindir.