Dünyanın En İyi Diş Üniti Markaları - Dental Ünit Modelleri | METCO Dental
 

Dünyanın En İyi Diş Üniti Markaları
Modern Dental Ünit Modelleri

Sayfamızda, diş sağlığı profesyonelleri için dünyanın en iyi diş üniti markaları ve en modern dental ünit modellerini bulabilirsiniz. Ürünlerimiz Morita ve Ritter markalı olup Metco Dental güvencesiyle sunulmaktadır. 100+ yıllık Morita firması, dental lazer, dijital panoramik ve volumetrik tomografi cihazları, apeks buluculu endodontik motor gibi dental cihazların mucididir. Ritter, kalite, teknoloji ve konforu ön plana çıkartan tipik bir Alman firması olarak 1887 yılından beri dental ünitler üretmektedir

APPLE Dental M Serisi Diş Üniti

APPLE Dental M Serisi Diş Üniti,  kalite ve ekonomisiyle her ölçekteki diş kliniği için uygundur. CE sertifakalı, ISO belgeli, FDA onaylı bu ünit, kaliteye olduğu kadar estetiğe de önem veren klinikler için tasarlanmış olup son derece şık ve zariftir. Cihazların koltuk döşemesine uyumlu dış aksam ile kliniğinize ayrı bir estetik kazandırır. Elektro-mekanik olarak tasarlanmış olan dental ünit, senkronize hareketli elektrikli koltuğu, çok fonksiyonel ayak pedalı, hazır aspirasyon sistemi, ve mikromotordan türbine, kavitrondan ışınlı dolguya kadar bir kliniğin ihtiyacı olan tüm temel enstrümanlar ile donatılmıştır. Yoğun çalışmaya uygun dayanıklı yapısı ve kullanılan donanım kalitesi en profesyonel kullanıcıları bile memnun edecek niteliktedir.

RITTER Ultimate Comfort Smart Dental Ünit

Ritter Ultimate Comfort Smart her ölçekte diş kliniği için etkili, tam fonksiyonlu ve ekonomik bir diş ünitidir. Ritter Ünitleri hem hasta koltuğu fonksiyonları hem de tedavi ünitesi ile diş hekimlerine gerçekten konforlu bir çalışma olanağı sunar. Senkronize hareketli hasta koltuğu elektrik motorludur. Ergonomik olarak ayarlanmış koltuk yüksekliği kolayca erişime olanak sağlar. Su ünitesinde kendinden temiz su tedarik sistemi vardır. Çok fonksiyonlu ayak pedalı ile sistemin kontrolü çok kolaydır ve iş akışı mükemmel bir şekilde desteklenir. Üstelik sistemde koltuk pozisyon hafızaları ve otomatik reflektör açma/kapama fonksiyonları vardır.

Odontosurge Cihazları hakkında bilgi alabilir veya danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atarak ya da 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz..