Dünyanın En İyi Diş Üniti Markaları - Dental Ünit Modelleri | METCO Dental
 

Dünyanın En İyi Diş Üniti Markaları
Modern Dental Ünit Modelleri

Sayfamızda, diş sağlığı profesyonelleri için dünyanın en iyi diş üniti markaları ve en modern dental ünit modellerini bulabilirsiniz. Ürünlerimiz Morita ve Ritter markalı olup Metco Dental güvencesiyle sunulmaktadır. 100+ yıllık Morita firması, dental lazer, dijital panoramik ve volumetrik tomografi cihazları, apeks buluculu endodontik motor gibi dental cihazların mucididir. Ritter, kalite, teknoloji ve konforu ön plana çıkartan tipik bir Alman firması olarak 1887 yılından beri dental ünitler üretmektedir

Morita Unit Signo G10 Diş Üniti

Bu cihaz Morita’nın ürettiği askılı tip unitlerin en yeni modellerinden biridir; temel konsepti mutlak emniyetten vazgeçmeden daha fazla özgürlüktür. Yüksek derecede konfor, esneklik ve üst seviye hijyene yönelik tasarım hem diş hekimleri hem de hastalar için konforlu bir ortam sağlar.  SIGNO G10 II S’in askılı modeli son derece kullanışlıdır. Örneğin, beş eklemli salınım kolu, tedavi ünitesini serbestçe konumlandırmanıza izin veren çok geniş bir dönme aralığına sahiptir. Kamçılı modeli ise yeni geliştirilmiş bir esnekliğe sahiptir. Buna göre hareketli bir enstruman modül kolu ile uzun erişimli bir kamçı kolu kombinasyonu, şaşırtıcı derecede geniş bir hareket aralığına olanak tanır. Amaç, diş tedavisini hastalarınız için mümkün olduğunca konforlu hale getirmektir. Konfor hastann koltuğuna kolayca oturması ile başlar; tedavi boyunca hasta rahat bir pozisyonda kalır.

RITTER Ultimate Comfort Smart Dental Ünit

Ritter Ultimate Comfort Smart her ölçekte diş kliniği için etkili, tam fonksiyonlu ve ekonomik bir diş ünitidir. Ritter Ünitleri hem hasta koltuğu fonksiyonları hem de tedavi ünitesi ile diş hekimlerine gerçekten konforlu bir çalışma olanağı sunar. Senkronize hareketli hasta koltuğu elektrik motorludur. Ergonomik olarak ayarlanmış koltuk yüksekliği kolayca erişime olanak sağlar. Su ünitesinde kendinden temiz su tedarik sistemi vardır. Çok fonksiyonlu ayak pedalı ile sistemin kontrolü çok kolaydır ve iş akışı mükemmel bir şekilde desteklenir. Üstelik sistemde koltuk pozisyon hafızaları ve otomatik reflektör açma/kapama fonksiyonları vardır.

Odontosurge Cihazları hakkında bilgi alabilir veya danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atarak ya da 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz..

https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png
https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png

Copyright © 2018 – METCO Dental Istanbul

İncelemekte olduğunuz sayfa ağız ve diş sağlığı profesyonellerinin kullanımı içindir.