Enigma Akrelik Protez Dişler

Enigma Akrelik Protez Dişler sayfamızda, doğal, estetik ve dayanıklı protez ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Enigma Kişiye Özel Protez Diş Sistemi

Enigma kişiye özel protez diş felsefesinin özünde yatan gerçek, protez kullanımını sadece protezi kullananın ve diş hekiminin bilmesidir. Yani prostodontide mahremiyet konusu Enigma’nın temel hedefidir.

Bu felsefeden yola çıkılarak enigma sisteminin yaratılması, 5 yıldan fazla süren bir araştırma ve geliştirme çalışmasının neticesinde gerçekleşmiştir. Sistemin merkezinde geniş bir akrilik diş yelpazesi bulunmaktadır. Bu dişlere; yüksek kompitür teknolojisi kullanılarak çok sayıda rengin ve bütünü oluşturan katmanların hassas bir şekilde kontrolü ve bütünsel bir polimerizasyon tekniğiyle ile ulaşılmıştır.

Bütün bunlara ilave olarak sisteme, yüksek direnç etkisine sahip bir damak akriliği ve doğal diş eti görünümünü taklit edebilmek için geliştirilmiş ve geniş renk tonu skalasına sahip renklendirilmiş akrilikler eklenmiştir. Sonuç olarak ortaya çıkan protezler hem fark yaratacak kadar doğal görünümlü, hem de seçkin bir kuvvet ve dayanıklılığa sahiptir.

Endodontik Motor ve Endodonti Cihazları hakkında bilgi alabilir veya danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atarak ya da 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png
https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png

Copyright © 2018 – METCO Dental Istanbul

İncelemekte olduğunuz sayfa ağız ve diş sağlığı profesyonellerinin kullanımı içindir.