Oops…
Slider with alias Cihaz endodonti not found.
Oops…
Slider with alias Cihaz endodonti not found.

Endodontik Motor
ve Endodonti Cihazları

Endodontik Motor ve Endodonti Cihazları kategorimizde yer alan ürünlerimiz aşağıdaki gibidir. Tüm endomotorlarımız Morita markalı olup Metco Dental güvencesiyle sunulmaktadır. Morita, dental lazer, dijital panoramik ve volumetrik tomografi cihazları, apeks buluculu endo motor gibi dental cihazların mucididir.

Triauto ZX2
Apeks Buluculu Kablosuz Endodontik Mikromotor

Apeks ölçüm özellikli MORITA TriAuto ZX2 dünyadaki hem rotary hem de OTR hareketi yapabilen tek apeks buluculu kablosuz endodontik mikromotordur. Kolay, sezgisel kullanımı ve otomatik işlevleri sayesinde, her zaman doğru, güvenilir ve tutarlı sonuçlar verir. Ergonomik yapısı ile elinize mükemmel oturur ve size ideal hareket özgürlüğü sağlar.

Triauto Mini
Kablosuz Endodontik Mikromotor

Morita TriAuto mini, endodontik mikromotor ve angldruva birarada sunulankompakt ve ergonomik tasarımı ile her vakada rahat çalışma imkanı sunan fonksiyonel bir cihazdır. En avantajlı özelliklerinden biri de Morita Root ZX mini monitörlü apeks bulucuyla entegre edilebilmesidir.

Root ZX Mini
Monitörlü Apeks Bulucu

Morita Root ZX mini Apeks Bulucu apeks bulma teknolojisi konusunda endüstri standartlarını belirler, mini çift elektronik frekanslı apeks bulma özelliği sayesinde benzersizdir. Doğru ölçüm sonuçları verir, sıfırlama ayarı gerktirmez, otomatik kalibrasyon yapar.

Dentaport ZX set OTR
Apeks Buluculu Monitörlü Endodontik Mikromotor Ünitesi

Morita Dentaport ZX Set OTR Apeks Bulucu, kanal Modülü ve endomotor içeren bir kanal tedavisi istasyonudur. Dentaport ZX OTR setinin Optimum Tork Geri Çevrim (OTR) özelliği, hem rotasyon hem de dönüşümlü modda kanal eğesi için en ideal tork değerini sağlar. Kanal içindeki mikro çatlaklar ve eğe kırılma risklerini tamamen ortadan kaldırır. Endodonti uzmanları için geliştirilen bu özellik en üst düzey kanal tedavisi olanağı sunar. Tüm endo motor fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için sitemize üye olabilirsiniz.

Dentaport Root ZX
Monitörlü Apeks Bulucu

Birbirini doğrulayan çift dalga tekniği ile çalışan DentaPort Roo ZX apeks bulucu kanaldaki irrigasyon solüsyonu veya kandan etkilenmeden kesin ölçüm sonuçları sağlar. Efsanevi Root ZX modülü uzmanların tercih ettiği bir apeks bulucu olarak DentaPort istasyonunun temelini oluşturmaktadır.

Dentaport Led
Led Işıklı Dolgu Cihazı

DentaPort Kanal Tedavi istasyonuna eklenebilen bir polimerizasyon lambasıdır. Piyasemen olarak sunulur, DentaPort istasyonuna motorun yerine takılarak çalışır.

Endodonti sarf malzemeleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilir veya danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atarak ya da 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.