Kurucu Ortak Dr. Cemal MİLANİ

Cemal MİLANİ Metco Dental firmasının kurucu ortaklarından olan Cemal Milani, 1991 yılından beri diş sağlığı sektöründe çalışmaktadır. İstanbul Üniversitesi, İngilizce İşletme Fakültesi mezunu olan Cemal Milani yüksek lisansını Marmara Üniversitesi İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat bölümünde tamamlamış ayrıca yine Marmara Üniversitesinde İnsan Kaynakları masterı yapmıştır. Son olarak akademik kariyerini İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsüne bağlı Avrupa Birliği Ana Bilim Dalında İktisat doktorası vererek tamamlamıştır.

Diş sağlığı sektöründe faaliyet gösteren yurtdışında bulunan çeşitli firmaların eğitim seminerlerine katılmış ve kendini bu alanda geliştirmiştir. Uluslararası dental alanda, araştırma ve geliştirme çalışmalarına önem veren yaratıcı firmaları tespit ederek, yüksek kalite içeren ürünleri değerlendirip ülkemize kazandırmayı da amaç edinmiştir. Metco Dental firmasında Yönetim Kurulu üyesi olan Cemal Milani, Genel Satış Direktörlüğü görevini yürütmektedir.

https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/09/cemal-milani-yeni.jpg
https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/09/kemal_milani-yeni-1.jpg

Kurucu OrtakDr. Kemal MİLANİ

Kemal MİLANİ Metco Dental firmasının kurucu ortaklarından olan Kemal Milani, 1991 yılından beri diş sağlığı sektöründe çalışmaktadır. Boğaziçi Üniversitesi, Uluslararası ilişkiler mezunu olan Kemal Milani, yüksek lisansını ve doktorasını da Boğaziçi Üniversitesi, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsünde tamamlamıştır.

Diş sağlığı sektöründe faaliyet gösteren yurtdışında bulunan çeşitli firmaların eğitim seminerlerine katılmış ve kendini bu alanda geliştirmiştir. Uluslararası dental alanda, araştırma ve geliştirme çalışmalarına önem veren yaratıcı firmaları tespit ederek, yüksek kalite içeren ürünleri değerlendirip ülkemize kazandırmayı da amaç edinmiştir. Metco Dental firmasında Yönetim Kurulu üyesi olan Kemal Milani, Finans ve İdari işler Direktörlüğü görevini yürütmektedir.

Kurucu Ortak Dr. Erkan ERK

Erkan ERK Metco Dental firmasının ortaklarından olan Erkan Erk, 1991 yılından beri diş sağlığı sektöründe çalışmaktadır. Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası ilişkiler mezunu olan Erkan Erk yüksek lisansını Marmara İşletmede İnsan kaynakları Yönetimi ve Eğitimi bölümünde tamamlamış olup aynı üniversitenin Üretim Yönetimi ve Pazarlama bölümünden doktorasını almıştır.

Özellikle teknik konulara olan ilgisi sayesinde diş sağlığı sektöründe faaliyet gösteren çeşitli firmaların eğitim seminerlerine katılmış ve kendini bu alanda geliştirmiştir. Morita ve Melag firmalarının tüm eğitimlerine de katılan Erkan Erk teknik destek gerektiren konularda tamamlayıcı ve geliştirici çalışmalar yapmaktadır. Metco Dental firmasında Yönetim Kurulu üyesi olan Erkan Erk, Pazarlama, Eğitim ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü görevini yürütmektedir.

https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/09/Erkan-Erk.jpg