XO

Xo-logo-

XO Care ile
Eşsiz Dental Çözümler!

1951 yılında Verner Sørensen tarafından Danimarka’da kurulan XO Care, bir diş ekipmanı üreticisi olarak uzmanlığını ve yenilikçi fikirleri en son teknolojiyle birleştirerek alanında dünyanın sayılı teknoloji geliştiricilerinden biri olmuştur. Şirket elektrocerrahi sistemleri, ultra yüksek frekanslı kavitron cihazları, implantoloji motorları, elektrotlar ve alet uçları sunmaktadır.

Avrupa, Asya, Okyanusya ve Kuzey Amerika’daki bir dağıtım ağı aracılığıyla müşterilere hizmet veren XO Care’in Türkiye resmi distribütörü Metco Dental’dir. Firmaın sunduğu ergonomik çözümler, mükemmel tedaviler gerçekleştirmenize ve hastalarınıza mümkün olan en iyi bakımı sunmanıza yardımcı olur.

Özellikle Odontosurge yumuşak doku tedavisi cihazları, dental tedavi sürecini en iyi biçimde gerçekleştirmenizi; becerilerinizi ve uzmanlığınızı tam olarak kullanmanızı sağlar!

XO ODONTOSURGE cihazları ile insizyonlarınızın kalitesi her zaman mükemmeldir. Güç, dokunun direncine göre otomatik olarak ayarlanır. Elektrot kesim sırasında pürüzsüzce kayar,  doku yanığı oluşumu veya dokunun elektroda yapışmasu durumu görülmez.

Mükemmel ve kuru insizyonlar, hastalarınız için rahat bir deneyim sunar. İyileşme süreci çok daha hızlı gerçekleşir ve çok daha az yara izi oluşur. XO ODONTOSURGE cihazları, nötr elektrot olmadan çalıştığı için hastanın endişesi de azalır, hastaya hiçbir rahatsızlık vermez.

XO ürünler