Oops…
Slider with alias Dental Türbin ve başlıklar not found.
Oops…
Slider with alias Dental Türbin ve başlıklar not found.

Dental Türbin ve Başlıklar

Dental Türbin ve Başlıklar kategorimizde kablosuz led ışıklı polimerizasyon cihazları ve çeşitli aeratör başlıkları bulabilirsiniz.

Twin Power Dental Türbin
(Tork Model)

Twin Power Türbin Aeratörün mucidi Japon Morita’nın son modeli olup patentli bir rotor tasarımına sahiptir. Bu benzersiz rotor tasarımında türbin kanalına giren basınçlı hava ile dönen çarklar normal bir rotordakinden farklı olarak 1 yerine 3 hava oluğu ile kesintisiz beslenir ve bu sayede tork stabil kalır.

Ritter MK-dent Dental Türbin ve Başlıklar

Ritter MK-dent Dental Türbin ve Başlıklar en zorlu koşullarda maksimum performans almanız için birçok yeni teknolojiyi barındırır. Üretim esnasında kullanılan tescilli lazer balanslama teknolojisi ve frez yuvasındaki paslanmaz çelik eklenti sayesinde 24 Watt’lık olağanüstü tork, kalıcı hassasiyet ve uzun ömür sağlar.

Twin Power Ultra Mini Türbin
(Ultra Mini Model)

Twin Power Türbin ve Twin Power Türbin Mini gibi rotorda normalden farklı olarak 1 yerine 2 çark vardır ve bu çarklar üzerinde turbo kanatlar dahil 8 yerine toplam 40 adet kanat bulunur. Bu dental türbin sistemi sayesinde aynı zamanda birim havadan %40 daha fazla güç elde edebilirsiniz veya aynı işi %40 daha az zamanda yapabilirsiniz. Özellikle yoğun protetik tedavi yapan hekimler için yüksek performans ve hastaları için de konforlu diş kesimi imkanı sunar.

Pencure Kablosuz Led Işınlı Dolgu Cihazı

Pencure Kablosuz Led Işınlı Dolgu Cihazı, yeni nesil asperik lens ile mutlak polimerizasyon sağlar!

Twin Power Dental Türbin
(Standart Model)

Twin Power Türbin, Aeratör cihazlarının mucidi Japon Morita’nın patentli bir rotor tasarımına sahiptir. Bu benzersiz rotor tasarımında türbin kanalına giren basınçlı hava ile dönen çarklar normal bir rotordakinden farklı olarak 1 yerine 3 hava oluğu ile kesintisiz beslenir ve bu sayede tork stabil kalır. Özellikle yoğun protetik tedavi yapan hekimler için yüksek performans ve hastaları için de konforlu diş kesimi imkanı sunar.

Dental Türbin ve Başlık fiyatları ya da Dental Kompresörler hakkında bilgi alabilir, danışmak istediğiniz tüm konularda metco@metcodental.com adresine mail atabilir,  0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.