IDEX Istanbul
2022

Metco Dental olarak, 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenlenecek, 17’inci İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı’nda 6. Hall / G09’dayız!
IDEX Nedir?

IDEX Ağız ve diş sağlığı alanında dünyanın en büyük üç fuarından biridir. Metco Dental’in de katıldığı bu fuarı dünyanın birçok ülkesinden ve Türkiye’nin birçok ilinden, diş hekimliği fakülteleri, ağız ve diş sağlığı merkezleri, diş klinikleri ve diş hekimliği odalarını temsilen öğretim görevlileri ve hastane yöneticilerinden oluşan çok sayıda sektör profesyoneli ziyaret edecek.

Fuarda ne gibi ürünler sergileniyor?

Dental ünitelerden dental röntgen cihazlarına, implant sistemlerden amalgatörlere, labarotuvar ekipmanlarından diş hekimi mobilyalarına kadar birçok ürün ve ürün grubu sergilenecek. Metco Dental, en yeni diş ünitleri, sterilizasyon, görüntüleme ve endodonti cihazları ile fuara katılacak.

Fuar ve sergileyeceğimiz ürünler hakkında bilgi almak için metco@metcodental.com mail adresinden veya 0216 345 7424 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir ya da cnridex.com sitesini ziyaret ederek detayları öğrenebilirsiniz.

Fuar hangi tarihler arasında olacak?

17. İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı, IDEX Istanbul, 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenlenecek.

Fuar nerede düzenlenecek?

IDEX Istanbul CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirilecek. İstanbul Atatürk Havalimanına çok yakın bir konumda bulunan CNR Expo, her türlü teknolojik araç ve sistemi destekleyecek enerji, ısıtma-soğutma, klima, telekomünikasyon, su, hava, basınçlı hava gereksinimlerini eksiksiz sağlayacak bir altyapıya sahiptir. Hall konumlarına göre düzenlenmiş 7.500 araç kapasiteli otopark, katılımcı ve ziyaretçilere fuar boyunca rahat bir konaklama ve güvenlik sağlar.

Metco Dental nerede olacak?

Metco Dental olarak, 11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenecek, 16’ıncı İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı’nda 6. Hall / G09’da yer alıyoruz!

https://metcodental.com/wp-content/uploads/2022/05/slider_2022c.jpg
https://metcodental.com/wp-content/uploads/2022/05/CNR-EXPO_fuar_alani.jpg

Metco Dental
Hakkında

Metco Dental, dental klinik, görüntüleme, sterilizasyon, endodonti cihazları ve sarf malzemeleri için Dünya’nın Bir Numaralı markalarını beğeninize sunar.
Metco Dental kaç yılında kurulmuştur?

Metco Dental 1991 yılında İstanbul’da alanlarında uzman üç girişimci tarafından Türk diş sağlığı sektöründeki profesyonellerin ihtiyac duyduğu cihaz, sarf malzemesi ve teknik destek hizmetlerinin saglanması için kurulmuştur.

Metco Dental ne gibi hizmetler sağlar?

Metco Dental günümüzde, yaygın ve yerel hizmet ağı ile tüm Türkiye’ye; ürün temini (ithalat), satış öncesi ve sonrası destek, projelendirme desteği, lojistik destek, teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Metco Dental hangi markaların Resmi Türkiye Distribütörüdür?

Metco Dental; Morita, Melag, XO Care, Ritter, Ekom, Apple Dental, Air Techniques, Mingtai Medical gibi önemli dünya markalarının Türkiye distribütörüdür.

Şirket merkezi ve showroom nerededir?

Yaygın ve yerel hizmet ağı ile tüm Türkiye’ye hizmet veren Metco Dental Kadıköy Caferağa Mahallesi Albay Faik Sözdener Caddesi No:13, Kat:3’te faaliyet göstermektedir.