Gizlilik ve Güvenlik Koşulları

Metco, kullanıcılarının gizlilik haklarını korumak için aşağıdaki kuralları uygulamaktadır.

Metco Web sitesi dental sektör bir sonraki ziyaretlerinde kolaylık sağlanması ve istatistiksel amaçlı olarak bilgisayarlarına “cookie” adı verilen dosyalar konulmaktadır.

Metco web sitesi içinde yer alan ve sürekli güncellenen haberlere, kampanya bilgilerini ve diğer süreklilik arzeden güncellemelere üyelik bazında erişmek için kullanıcıların, adı, soyadı, email adresi ve şirket ise şirket adı gibi bilgilerini talep eden formlar doldurmaları istenebilir. Bu bilgiler cookie’ler aracılığıyla kullanıcıların bilgisayarlarına konulabilir.

Metco web sitesinde doldurdurulan formlar ile toplanan bilgiler üçüncü şahıslara verilmeyecektir. Ancak Metco bu bilgileri kampanya, ürün tanıtımı ve duyurularını göndermek ve müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanabilecektir.

Metco web sitesindeki üyeliklere son verilmek istendiği veya Metco web sitesinden içeriğin dışında kalan ancak bu sitede bulunmasının uygun olacağı düşünülen bilgilerin talep edilmesi halinde, musteri_hizmetleri@metcodental.com adresine elektronik posta atılarak bu talep iletilebilir.

Bu sitede gösterilen ürun bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz. Üreticiler ve Metco ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü Metco sorumluluk kabul etmez.