MELAG Otoklavlar - Raf Ayarları | Metco Dental
 

Bir Cihaz Bir ÖzellikMELAG Otoklavlar – Raf Ayarları

26 Kasım 20190

MELAG Otoklav Cihazları – Raf Ayarları Nasıl Yapılır?

Büyük Hacimli Melag Otoklav sterilizasyon ünitelerimizde iki kapılı, çift ceket teknolojili, değişik hacimlerde otoklav ve sterilizasyon cihazları aşağıda bulabilirsiniz.

 

Melag Cliniclave 45 M

200 litrelik, çift ceket teknolojili bir otoklav olan Cliniclave 45 M çok daha az ödeyerek iki kat sterilizasyon kapasitesine sahip olmak isteyenler için ideal bir çözüm olarak dikkat çeker.

 

Melag Cliniclave 45

105 litre hacimli, çift ceket teknolojili Cliniclave 45 “Büyük buharlı otoklavlar” sınıflandırılmasında yer almakla birlikte, B sınıfı “masaüstü otoklavlar” standartlarında bir sürat, ekonomi ve kullanım pratikliği sunar.

 

Melag Cliniclave 45 D

İki kapılı, çift ceket teknolojili 105 litrekik bir otoklav cihazı olan Cliniclave 45 D, her iki tarafında da XXL renkli dokunmatik ekranla donatılmıştır. Cliniclave sterilizasyon üniteleri serisindeki bu büyük buhar sterilizatörü, hem tek kapılı hem de çift kapılı modelde bulunan avantajları içermektedir.

 

Melag Cliniclave 45 MD

200 litrelik, İki kapılı, çift ceket teknolojili bir sterilizasyon ünitesidir. Çalışma süreleri kaydı, mükemmel kurutma sonuçları, entegre dokümantasyon ve onay yazılımı, EN 1717 uygunluğu ve bireysel yükleme konsepti ile çok fonksiyonel bir otoklav cihazıdır.

 

Peki, Melag Otoklavlarda raf ayarları nasıl yapılır? Cerrahi setler yada daha kalın aparatlarınızı sterilize etmek istediğinizde rafı 90 derece çevirerek raf aralıklarını daha geniş hale getirebilirsiniz. Bu sayede cerrahi setleri ve yüksek aparatları sterilize etmek de herhangi bir sorun yaşamazsınız. Devamı için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

Unutmayın, 1991 yılından beri tüm Türkiye’ye diş sağlığı ile ilgili cihaz ve sarf malzemeleri temin edip, satış öncesi ve sonrası her süreçte destek veren Metco Dental, Sterilizasyon Cihazları için de Dünya’nın Bir Numaralı markalarını beğeninize sunar. Özellikle  Melag markalı otoklav cihazlarımız her türlü sterilizasyon ihtiyacınızı garantili ve uygun bir şekilde çözer.

Danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atabilir veya 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Dental Cihaz ve Malzemeler

Cevap yazın

Your email address will not be published. Gerekli olan alanlar * ile işaretlenmiştir.

https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png
https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png

Copyright © 2018 – METCO Dental Istanbul

İncelemekte olduğunuz sayfa ağız ve diş sağlığı profesyonellerinin kullanımı içindir.