MELAG Otoklavlar - Ekstra Kurutma | Metco Dental
 

Bir Cihaz Bir ÖzellikMELAG Otoklavlar – Ekstra Kurutma

25 Kasım 20190

MELAG Otoklav Cihazları – Ekstra Kurutma Özelliği Nasıl Ayarlanır?

Öncelikle klinik muayenehane ve dental operasyonlarda kullanabileceğiniz Melag marka masaüstü dental sterilizasyon cihazları aşağıdaki gibidir.

 

Melag 44 B+

İlk çift ceket teknolojili otoklav olan 22 Litrelik Çift Kazan Teknolojili B Sınıf Melag Vacuklav 44 B+ modeli, özel tasarımlı buhar jeneratörü, ikinci buhar kazanı, güçlü vakum pompası sayesinde kliniğiniz için süper hızlı, yüksek performanslı, üst düzey güvenli sterilizasyon sağlar.

 

Melag Vacuklav 31 B+

18 Litrelik B Sınıfı Melag Vacuklav 31 B+ her muayenehane ve kliniğinin sterilizasyon gereksinimini hızlı, ekonomik ve güvenli şekilde karşılayan, en çok tercih edilen masaüstü otoklav cihazıdır.

 

Melag Vacuklav 24 B/L+

29 Litrelik B Sınıfı bir Otoklav olan Melag Vacuklav 24 B/L+ 60 cm derinliğindeki kazan yapısı ile endoskopi aletleri gibi uzun enstrumanların sterilizasyon ihtiyacını hızlı ve güvenli bir şekilde karşılayan, özellikle medikal kliniklerin tercih ettiği bir masaüstü otoklav modelidir.

 

Melag Vacuklav 23 B+

22 Litrelik B Sınıfı Melag Vacuklav 23 B+ her klinik ve polikliniğin sterilizasyon gereksinimini hızlı, ekonomik ve güvenli şekilde karşılayan, çok tercih edilen bir diğer masaüstü otoklav cihazıdır.

 

Melag Otoklavlarda ekstra kurutma ayarı nasıl yapılır? Otoklavınız fazla dolu olduğunda ya da iş çıkışı çalıştırmak istediğiniz takdirde buharlaşma olmaması için ekstra kurutma özelliği bulunur. Otoklavınızın vakumlu kurutmasının yanı sıra ekstra olarak kurutma süresini devreye alabilirsiniz. Detaylar için videomuzu izleyebilirsiniz.

Unutmayın, 1991 yılından beri tüm Türkiye’ye diş sağlığı ile ilgili cihaz ve sarf malzemeleri temin edip, satış öncesi ve sonrası her süreçte destek veren Metco Dental, Sterilizasyon Cihazları için de Dünya’nın Bir Numaralı markalarını beğeninize sunar. Özellikle  Melag markalı otoklav cihazlarımız her türlü sterilizasyon ihtiyacınızı garantili ve uygun bir şekilde çözer.

Danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atabilir veya 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Dental Cihaz ve Malzemeler

Cevap yazın

Your email address will not be published. Gerekli olan alanlar * ile işaretlenmiştir.

https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png
https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png

Copyright © 2018 – METCO Dental Istanbul

İncelemekte olduğunuz sayfa ağız ve diş sağlığı profesyonellerinin kullanımı içindir.