Bir Cihaz Bir ÖzellikEXCOM HYBRID YAŞ TİP CERRAHİ ASPİRATÖR

21 Haziran 2022

EXCOM HYBRID YAŞ TİP CERRAHİ ASPİRATÖR

Güçlü ve güvenilir: EXCOM hybrit, aspirasyon kanülünde sağladığı yüksek emiş gücü ile hem cerrahi aspirasyon hem de saliva emiş ihtiyacınızı karşılar. Her tür klinik uygulama için kesinlikle yüksek performanslı ve güvenilir bir sistemdir. Ürüne birden fazla cihaz bağlanabilir. Farklı derecelendirmeleri vardır;

EXCOM HYBRID 1S 1 unıt aspirasyon sağlar.

EXCOM HYBRID 1,1 veya 2 unıt aspirasyon sağlar.

EXCOM HYBRID 2, 2 veya 3 unıt aspirasyon sağlar.

EXCOM HYBRID 5, 5veya 6 unıt aspirasyon sağlar.

Genel Özellikler:

• Güçlü ve güvenilir: EXCOM hybrit, aspirasyon kanülünde sağladığı yüksek emiş gücü ile hem cerrahi aspirasyon hem de saliva emiş ihtiyacınızı karşılar.
Her tür klinik uygulama için kesinlikle yüksek performanslı ve güvenilir bir sistemdir.
• Maliyet düşürme etkisi: Yarı-ıslak emiş ünitesinin kliniğinize ideal entegrasyonu ve hava-su ayrıştırma özelliği; kurulum, işletme ve bakım ile ilgili maliyet tasarrufu sağlar.
• Çalışırken maksimum emniyet: EXCOM hybrit aspiratörlerin dinamik ayırma özelliği maksimum işlevselliği garanti eder. Cihaz kesinlikle sorunsuz bir çalışma sağlar ve bu nedenle kullanıcı ve ekip çalışma esnasında kendini rahat ve güvende hisseder.
• Kullanıcı dostu bakım ve kolay servis: EXCOM hybrit ‘lerin kompakt modüler yapısı sayesinde bakımı ve servisi çok kolaydır.
• Çevre dostu: Yarı-ıslak emiş sistemi sayesinde, değerli ve önemli bir kaynak olan tatlı su israf edilmez.

MELAG Vacuklav 23B+ 22 Litre Otoklav Cihazı ile ilgili tüm detayları videomuzda bulabilirsiniz.

Unutmayın, 1991 yılından beri tüm Türkiye’ye diş sağlığı ile ilgili cihaz ve sarf malzemeleri temin edip, satış öncesi ve sonrası her süreçte destek veren Metco Dental Otoklav Cihazları için de Dünya’nın Bir Numaralı markalarını beğeninize sunar. Özellikle Melag markalı Otovlav Cihazları her türlü ihtiyacınızı garantili ve uygun bir şekilde çözer.

Danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atabilir veya 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Dental Cihaz ve Malzemeler

https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png
https://metcodental.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-footer.png

Copyright © 2018 – METCO Dental Istanbul

İncelemekte olduğunuz sayfa ağız ve diş sağlığı profesyonellerinin kullanımı içindir.