Veraview IC5 HD

Dijital Panoramik Röntgen Cihazı

Veraviewepocs 2D CP

Djital Panoramik ve Sefalometrik Röntgen Cihazı

Panoramik Röntgen Cihazları

Dünyanın en çok tercih edilen dental radyoloji cihazları olan Japon Morita panoramik Röntgenleri, en az dozla en yüksek kalitede görüntü veren, hızlı dijital mekatronik* dental görüntüleme ürünleridir.

Bir muayenehanede hastanın tüm çenesini görüntülemek ve ilk teşhisi koymak için olması gereken en temel cihaz panoramik diş röntgenidir. Morita dijital röntgen görüntülerini istediğiniz netlikte ayarlayabilir, üzerinde ölçüm ve planlamalar yapabilirsiniz.

Dijital panoramik görsellerini implant planlamasında ve diş tedavisinin her aşamasında kullanabilirsiniz.

Yalnızca panoramik röntgen ihtiyacı olan klinikler için Morita IC5 HD modeli hızlı ve ekonomik bir çözümdür. Bu sayfalarımızda ürünü detaylı olarak inceleyebilirsiniz.


Panoramik-Sefalometrik Röntgen Cihazları

Sefalometrik röntgen de çekmek isteyen çoklu klinikler, görüntüleme merkezleri, ortodontistler için Morita 2DCP sefalometrik panoramik röntgen cihazı önerilir. Tarama tekniği ile son derece düşük doz uygularayak sefalometrik röntgen çeken 2DCP cihazları yüksek performans ve fonksiyonellği ile çok yönlü ihtiyaçları karşılamaktadır. İlgili sayfasında 2DCP modeli ile ilgili ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

Dijital görüntüleme cihazı kullanarak kliniğinizdeki tüm bilgisayarlardan ortak veritabanındaki görüntülere ulaşabilir ve verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

* Hem mekanik hem de elektronik olan yapay zeka kullanan yüksek teknoloji ürünü cihazlar.